Strona główna

Witamy na stronach internetowych firmy SEA-STAR.

women

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest sukcesywnie poszerzana o nowe produkty, w celu sprostania stale rosnącym potrzebom współczesnego rynku.

Na zamówienie klienta, jesteśmy w stanie zaproponować także produkty niedostępne w naszej ofercie, na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie kosmetyczne, centra szkoleniowe, gabinety oraz salony kosmetyczne i solarium. Poszukujemy lokalnych dystrybutorów. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie lub o mail na adres office@sea-star.pl

Zapraszamy również klientów indywidualnych.

Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego zawsze służymy fachową poradą oraz gwarantujemy szybką realizacje zamówień.

O firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą branży kosmetycznej o zasięgu międzynarodowym.
Kilkuletnie doświadczenie w tej branży pozwala doskonale zrozumieć potrzeby naszych kontrahentów. Cały czas obserwujemy rynek i nieustannie dostosowujemy się do jego oczekiwań.

hangar
storehouse

Jesteśmy producentem i bezpośrednim importerem profesjonalnych artykułów kosmetycznych. Pozwala to nam oferować Państwu wyselekcjonowane, profesjonalne produkty o wysokiej jakości, po bardzo niskich cenach.
Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Zaopatrujemy sklepy i hurtownie kosmetyczne, centra szkoleniowe, gabinety oraz salony kosmetyczne.

Z poważaniem

Zespół SEA-STAR

Kontakt

Sea-star

ul. Dygasińskiego 37
95-100 Zgierz
Polska

Telefon: +48727411144
@-mail: office@sea-star.pl

map